м. Львів, вул. Зелена, 20 ☎ (096) 415-00-15, ✉ office@lvivcom.net
візитки львів

ДРУК
БЛОКНОТІВ

на пружинку, з шкірзамінника та ін...

ДРУК ТА ВИГОТОВЛЕННЯ
БЛОКНОТІВ
У ЛЬВОВІ

на пружинку, з твердою обкладинкою, із шкірзамінника, еко-блокноти. Різні варіанти кріплення, та методів друку

Блокноти з логотипом компанії це потужний маркетинговий інструмент що поєднує у собі подвійну користь. Для компанії, яка замовляє для себе блокноти, виконані у фірмовому стилі, це довготривала реклама, яка живе до тих пір, поки блокнотом користуються. Для людини, яка отримала у подарунок блокнот - це зручно, красиво та дуже практично. Блокнот незамінний при діловому спілкуванні він допомагає в час роздумів так і під час приємного відпочинку.

Традиційно блокнот складається з внутрішнього блоку та обкладинки. Матеріал обкладинки більш щільний , ніж папір внутрішнього блоку. Для виготовлення обкладинки блокноту ми також використовуємо картон, крафт-картон, шкірзамінник, шкіру, ламінацію, дизайнерський картон, та тверду палітурку. Блокнот можна виготовити буквально будь-якого формату - залежить від побажання замовника. Найбільш поширені формати блокнота А5, А6 та А4. Обкладинка найчастіше виготовляються цифровим друком, офсетним або шовкодруком та методом тиснення. Також часто використовується вибіркове лакування. Внутрішній блок блокнота друкується в один чи два кольори, найчастіше за все це фірмовий колір присутній в логотипі замовника.
Блокноти - це оригінальний, ефективний рекламний хід будь-якого успішного підприємця. Адже термін служби у блокнота не один день. Ніколи не економте на дизайні! Часом від цього залежить успіх всього проекту. Щоб встигнути вчасно виготовити блокноти зробіть замовлення заздалегідь. Виробництво блокнотів займає досить часу.
ЦІНИ НА ДРУК БЛОКНОТІВ
Блокноти на пружинку з ламінацією обкладики
10-50
50-100
100-250
від 250 шт
блокнот А6
26 грн.шт.
16 грн.шт.
14 грн.шт.
індивідуально
блокнот А5
44 грн.шт.
27 грн.шт.
24 грн.шт.
індивідуально
блокнот А4
68 грн.шт.
52 грн.шт.
42 грн.шт.
індивідуально
* вартість друку блокнотів наведено орієнтовано, точний прорахунок виконується індивідульно в залежності від кількості сторінок, розміщення пружинки та інших особливостей замовлення.
ЯК
ЗРОБИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ
?
3
простих кроки:
1
Надішліть замовлення листом на пошту office@lvivcom.net або натисніть
"Замовити онлайн"
2
Прикріпіть зображення для друку, або замовте його розробку
3
Оплатіть замовлення та отримайте його у нас в офісі або у відділенні НП
надсилайте листи на office@lvivcom.net
телефонуйте (096) 415-00-15
або натисніть
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Можливо вас також зацікавить?

Візитки - для ділового Львів`янина чи Львів`янки це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя. Візитка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником.

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з обличчям закладу. Меню характеризує стиль, а також якість обслуговування. Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту швидко розібратися у всій різноманітності страв.
Друк на футболках. Ми використовуємо усі методи друку та футболках. Найпопулярнішим є цифровий друк на футболках, який завоював прихильність через свою стійкість, яскравість, та можливість друку від 1 шт.
Горнятка із фото, або логотипом компанії - це дуже популярні сувеніри, які заслужено користуються популярністю на ринку сувенірної продукції. Кружка з друком стане недорогим і корисним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам чи знайомим.
КОНТАКТИ:

м. Львів, вул. Зелена, 20
(район Шота Руставелі,
у приміщенні ф-ки "АТЛАС" 2-ий поверх)

тел.: (096) 415-00-15
тел.: (032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net
Вподобати
Ми у соцмережах
© Львівком - дизайн, поліграфія,
виробництво сувенірної продукції