м. Львів, вул. Зелена, 20 ☎ (096) 415-00-15, ✉ office@lvivcom.net
друк меню львів
ДРУК
МЕНЮ
шкірзамінник, шкіра, дерево, картон
меню на дизайнерському картоні з дерева друк меню на дизайнерському картоні тиснення золотом та сріблом на меню у львові меню із шкіри та шкірзамінника львів друк та дизайн меню виготовлення папки меню їз шкіри та шкірзамінника друк меню для ресторану із матовою ламінацією друк ламінованої папки меню з картону
меню із шкірзамінника львів

ПАПКИ МЕНЮ ІЗ ШКІРЗАМІННИКА

виготовлення меню із шкірзамінника, велика гама кольорів та такстур, тиснення на шкірзаміннику, різні варіанти кріплення.

Перевагою таких меню є стильний вигляд, довговічність, та можливість заміни внутрішнього наповнення у звязку із зміною цін чи страв. У папках меню виготовлених із шкірзамінника можна обрати три основних способи кріплення - кріплення на болти, на планку з кільцями та планку з болтами. В середину таких папок меню можна вставляти файлики чи надруковані внутрішні сторінки без файликів. Також можна обрати варіант виготовлення такого меню із натуральної шкіри. Часто ми поєднуємо декілька кольорів шкірзамінника чи шкіри. Нанести ваш логотип можна шовкодруком або методом гарячого тиснення.

ДРУКОВАНЕ МЕНЮ ІЗ ЛАМІНАЦІЄЮ ТА НА ДИЗАЙНЕРСЬКОМУ КАРТОНІ

друк повноколірних меню з фотографіями, індивідуальний дизайн, різні розміри та методи кріплення, захищені ламінацією.

Таке меню вигідно вирізняється тим що можна друкувати будь-який дизайн, повний колір, та можна також додавати фото страв. Меню може складатися як з одної так і багатьох сторінок. Ми використовуємо основні методи скріплення такі як на скобу, шнурівкою кільцями та болтами. Такі меню обовязково потрібно ламінувати, так як меню з ламінацією служить набагато довше та виглядає краще, ламінація захишає меню від подряпин та вологи. Також ми виготовляємо папки для меню та обкладинки із трохміліметрового товстого картону, за технологією яку використовують при виготовлення обладинок до книжок.
друк ламінованих меню
ЯК
ЗРОБИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ
?
3
простих кроки:
1
Надішліть замовлення листом на пошту office@lvivcom.net або натисніть
"Замовити онлайн"
2
Прикріпіть зображення для друку, або замовте його розробку
3
Оплатіть замовлення та отримайте його у нас в офісі або у відділенні НП
надсилайте листи на office@lvivcom.net
телефонуйте (096) 415-00-15
або натисніть
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Можливо вас також зацікавить?

Візитки - для ділового Львів`янина чи Львів`янки це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя. Візитка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником.

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з обличчям закладу. Меню характеризує стиль, а також якість обслуговування. Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту швидко розібратися у всій різноманітності страв.
Друк на футболках. Ми використовуємо усі методи друку та футболках. Найпопулярнішим є цифровий друк на футболках, який завоював прихильність через свою стійкість, яскравість, та можливість друку від 1 шт.
Горнятка із фото, або логотипом компанії - це дуже популярні сувеніри, які заслужено користуються популярністю на ринку сувенірної продукції. Кружка з друком стане недорогим і корисним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам чи знайомим.
КОНТАКТИ:

м. Львів, вул. Зелена, 20
(район Шота Руставелі,
у приміщенні ф-ки "АТЛАС" 2-ий поверх)

тел.: (096) 415-00-15
тел.: (032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net
Вподобати
Ми у соцмережах
© Львівком - дизайн, поліграфія,
виробництво сувенірної продукції