м. Львів, вул. Зелена, 20 ☎ (096) 415-00-15, ✉ office@lvivcom.net
візитки львів

ДРУК
ВІЗИТОК

...топові пропозиції для Вас

ДРУК ВІЗИТОК

офсетний та цифровий друк, шовкодрук, тиснення золотом, конгрев...

Візитки - це важлива складова корпоративного та особистого іміджу, це обличчя компанії та Ваше обличчя. Візитки, що залишилися у співрозмовника, створюють у нього асоціацію з її власником. Візитки потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто її отримує. Тому дизайн та друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у Львові.

Друкарня Львівком
займається друком візиток на будь-який смак і під будь-які потреби. Якщо Вам потрібно в найкоротші терміни надрукувати візитки, ми готові запропонувати Вам бюджетний варіант - друк візиток за допомогою цифрового друку. Ви можете замовити друк візиток (від 100 шт.) І через годину другу милуватися якісно виконаною роботою.
Необхідний великий тираж візиток, 1000 шт. і більше? Для нас це - не проблема. За допомогою офсетного друку ми виготовимо для Вас бажану кількість візитних карток 1, 5, чи 10 тисяч.
Потрібні візитки, які будуть підкреслювати Ваш статус? Наша друкарня завжди запропонує Вам друк елітних візиток - у нас для цього є всі необхідні засоби. Ви можете замовити візитки з рельєфним зображенням - тиснення, конгрев - шаром фольги, які будуть стійкі до зовнішніх впливів, яскраві, блискучі. Різноманітність візиток, які виготовляє наша поліграфія, вас обов'язково порадує. Не біда, якщо дизайн візиток у Вас ще не готовий. Наші фахівці допоможуть розробити його в найкоротші терміни.
візитки львів тиснення на візитках тиснення золотом та сріблом на візитках у львові друк візиток львів візитки з конгревним тисненням друк візиток на дизайнерському картоні візитки для ІТ компанії у львові візитки на бархатному картоні друк візиток шовкордуком з тисненням золотом друк візиток у львові

Якою має бути візитка?

Краще, щоб розмір візитки був стандартним. Найпоширеніші візитки у Львові мають розмір 90х50 мм, - і краще щоб вони були з горизонтальним розміщенням інформації (вертикальні візитки дратують деяких людей, тому що для читання потрібно їх перевертати). Шрифт на візитці повинен легко читатися, варто відмовитися від складних декоративних шрифтів. У ділових візитках не рекомендується розміщувати картинки, написи або афоризми. На візитній картці повинна бути надрукована тільки необхідна інформація. Якщо Ви перебуваєте у своєму кабінеті, то візитки зручно зберігати у візитниці, що стоїть на столі - з неї можна легко і швидко отримати картку для вручення. Якщо зустріч відбувається не на Вашій території, то візитка може знаходитися в легкодоступних місцях, наприклад, в кишені піджака. Не рекомендується носити візитні картки в кишенях штанів. Уявіть собі людину, яка витягує м`яту картку із задньої кишені своїх штанів ... або, що ще гірше, кладе туди Вашу. Перед зустріччю, краще заздалегідь підготувати візитку, щоб не шукати її півгодини в гаманці або сумці. Ні в якому разі не можна м'яти та робити позначки на чужих візитках, вертіти в руках на очах господаря. Це сприймається як знак неповаги. Візитну картку можна зробити і самому. Зараз існує безліч безкоштовних програм, здатних спростити цю процедуру. Але краще довірити це професіоналам, які цим займаються.

Також ми виготовляємо ексклюзивні візитки які включають вибіркове лакування, конгрев - рельєфне тиснення, висічку, тиснення золотом та сріблом, скруглення кутів, та ін.

ЦИФРОВИЙ ТА ОФСЕТНИЙ ДРУК ВІЗИТОК

фотографії, повноколірні зображення, повноколірні логотипи, зображення із переходами кольорів, на білому картоні, з глянцевою чи матовою ламінацією.

Такі візитки переважно друкуються для проведення акцій, для компаній та корпорацій, для масової роздачі. На таких візитках друкуються будь-які зображення, повноколірні фотографії, переливи кольорів, на вартість друку таких візиток не впливає кількість кольорів, та складність дизайну. Також ми пропонуємо ламінувати такі візитки, для того щоб надати Їм кращого вигляду, та збільшити термін експлуатації. Із додаткових ефектів можемо запропонувати вибірковий лак та гібридний лак, виділення окремих елементів дизайну глянцем при тому що решта візитки залишається матовою.

ШОВКОДРУК ТА ТИСНЕННЯ НА ДИЗАЙНЕРСЬКОМУ КАРТОНІ

ексклюзивні візитки

На таких візитках можна друкувати логотипи, текст та векторні малюнки. Основним плюсом таких візиток є можливість друку на дизайнерських картонах різних текстур, кольорів та щільності. Такі візитки друкуються пантонами, що надає їм особливого вигляду. Також до вашої уваги усі можливі варіанти тиснення. Тиснення золотом чи сріблом, тиснення різнокольоровою фольгою, конгревне тиснення. Конгревне (рельєфне) тиснення потребує окремої уваги, цей ефект випуклості чи втиснення паперу у поєднанні з шовкодруком чи фольгою дозволяє добитися надзвичайного вигляду візиток. Багато таких візиток можна сміло назвати витворами мистецтва. Якщо хочете вразити то це точно Ваш вибір.

ЦІНИ НА ДРУК ВІЗИТОК

Візитки 90х50, 85х55 мм. Офсетний, цифровий друк та шовкодрук

Друк
Тираж/шт
Без ламінації
глянцева/матова ламінація одностороння
глянцева/матова ламінація двостороння
Повноколірний цифровий друк односторонній/двосторонній
100
125/1500 грн
175 грн
200 грн
Повноколірний офсетний друк
односторонній/двосторонній
1000
390 грн
470 грн
565 грн
Шовкодрук 1+0
100
595 грн
ЯК
ЗРОБИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ
?
3
простих кроки:
1
Надішліть замовлення листом на пошту office@lvivcom.net або натисніть
"Замовити онлайн"
2
Прикріпіть зображення для друку, або замовте його розробку
3
Оплатіть замовлення та отримайте його у нас в офісі або у відділенні НП
надсилайте листи на office@lvivcom.net
телефонуйте (096) 415-00-15
або натисніть
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Можливо вас також зацікавить?

Візитки - для ділового Львів`янина чи Львів`янки це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя. Візитка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником.

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з обличчям закладу. Меню характеризує стиль, а також якість обслуговування. Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту швидко розібратися у всій різноманітності страв.
Друк на футболках. Ми використовуємо усі методи друку та футболках. Найпопулярнішим є цифровий друк на футболках, який завоював прихильність через свою стійкість, яскравість, та можливість друку від 1 шт.
Горнятка із фото, або логотипом компанії - це дуже популярні сувеніри, які заслужено користуються популярністю на ринку сувенірної продукції. Кружка з друком стане недорогим і корисним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам чи знайомим.
КОНТАКТИ:

м. Львів, вул. Зелена, 20
(район Шота Руставелі,
у приміщенні ф-ки "АТЛАС" 2-ий поверх)

тел.: (096) 415-00-15
тел.: (032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net
Вподобати
Ми у соцмережах
© Львівком - дизайн, поліграфія,
виробництво сувенірної продукції