Увага. У звязку з COVID-19 ми виконуємо безкоштовну доставку у відділення Нової пошти при замовленні від 500 грн. Зустріч чи отримання продукції в нашому офісі за попереднім узгодженням.

ДРУК
БАНЕРІВ

вивіски, оракал, банери, друк на пластику…


дизайн


футболки


блокноти


горнята


візитки


логотипи


буклети


календарі


меню


банери

ДРУК БАНЕРІВ У ЛЬВОВІ

друк на самоклейці, плівці, пластику

Зовнішня реклама – один з найдієвіших і найпоширеніших методів реклами. Продукція повинна бути стійка до атмосферних опадів і ультрафіолетового випромінювання, тому друк виробляється на на цифровому плоттері Mimaki CJV30-160. Максимальна роздільна здатність становить 1440 dpi, що забезпечує високу якість виготовленої продукції, ширина якої може доходити до 162 см, а довжина – до сотні метрів. При цьому ціна готового виробу зменшується із збільшенням розміру банера.

Не зважаючи на появу альтернативних способів подати себе споживачеві, одним з найдієвіших як і раніше залишається зовнішня реклама. Для її виготовлення застосовується широкоформатний друк різних типів на різних поверхнях та матеріалах. 


БАНЕРИ
ДЛЯ РЕКЛАМИ, ПРЕЗЕНТАЦІЙ, ПРОВЕДЕННЯ ПРОМОАКЦІЙ

Одним з основних напрямків друку нашої друкарні, є друк банерів.
Великий вибір матеріалів і видів друку, дозволяє виготовляти повний спектр візуальної реклами різних розмірів та враховути усі побажання замовника.
Друк банерів поділяють на 2 основних види: Друк банера для зовнішньої реклами та для використання всередені приміщень.
Банери для зовнішньої реклами характеризуються підвищеною щільністю. Використовуються при оформленні офісів, торгових центрів, вітрин магазинів, мобільних банерних стендах і виставкових конструкціях. Такі банири максимально стійкі до вигоряння на сонці, впливу дощу та вітру.
Банери для інтер’єрної  реклами, де споживачі можуть впритул контактувати з зображенням (наприклад, постерні рамки в магазинах, ультратонкі лайтбокси або конструкції для оформлення вітрин), друк банера здійснюється на спеціальних плоттерах які дають вищу якість зображення та чіткість кольорів. Вони менш стійкі до впливу зовнішнього середовища проте з близької відстані виглядають на порядок краще.

САМОКЛЕЮЧА ПЛІВКА

для оформлення рекламних місць, виставок і вуличних конструкцій

Друк на плівці (самоклейках) є однією з найпоширеніших і універсальних технологій виготовлення рекламної поліграфічної продукції з широким ареалом застосування. Завдяки наявності клейового шару самоклеюча плівка може накочуватися на будь-які гладкі поверхні – металеві щити, пластик, скло. Друк самоклейки дозволяє отримувати рекламні носії з використанням повної кольорової палітри для оформлення стріт-лайнів, вітрин, стін магазинів та виставкових стендів. До основних переваг друку самоклейки відноситься максимальну зручність монтажу і можливість приклеювати плівку на криволінійні поверхні. Матеріал використовується для інтер’єрної друку і для виготовлення зовнішніх рекламних носіїв, так як самоклеюча плівка стійка до зовнішніх впливів і не втрачає своїх властивостей при використанні на вулиці. Поряд з цим, друк самоклейки не вимагає великих фінансових витрат від замовників, що забезпечує стабільний попит на цю послугу при оформленні торгових точок, проведення рекламних акцій та виставкових заходів. Самоклеюча плівка ідеально підходить для заходів будь-якої спрямованості, тому що можна не тільки оформляти приміщення, а й часто міняти композицію.

ЯК

ЗРОБИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ

?

3

ПРОСТИХ КРОКИ:

1

Надішліть замовлення листом на пошту або натисніть кнопку
"Замовити онлайн"

2

Прикріпіть зображення для друку, або замовте його розробку 

3

Оплатіть замовлення та отримайте його у нас в офісі або у відділенні НП

надсилайте листи на office@lvivcom.net
телефонуйте (096) 415-00-15
або натисніть

ЦІКАВІ ПРОПОЗИЦІЇ

   
Візитки
 – для ділового Львів`янина чи Львів`янки це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя. Візитка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником.

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з обличчям закладу. Меню характеризує стиль, а також якість обслуговування. Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту швидко розібратися у всій різноманітності страв.

Друк на футболках. Ми використовуємо усі методи друку та футболках. Найпопулярнішим є цифровий друк на футболках, який завоював прихильність через свою стійкість, яскравість, та можливість друку від 1 шт.

Горнятка із фото, або логотипом компанії – це дуже популярні сувеніри, які заслужено користуються популярністю на ринку сувенірної продукції. Кружка з друком стане недорогим і корисним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам чи знайомим.