Увага. У звязку з COVID-19 ми виконуємо безкоштовну доставку у відділення Нової пошти при замовленні від 500 грн. Зустріч чи отримання продукції в нашому офісі за попереднім узгодженням.

ДРУК
БУКЛЕТІВ

офсетний та цифровий друк, дизайн


дизайн


футболки


блокноти


горнята


візитки


логотипи


буклети


календарі


меню


банери

ДРУК БУКЛЕТІВ 

Буклет який складається в компактний розмір дозволяє вмістити чимало інформації. Це відмінна нагода розповісти цільовій аудиторії про свій продукт, акційні пропозиції, чи інформацію про компанію. В буклеті без труднощів помістяться фото та повноцінний опис вашого продукту чи послуги. Друк буклетів у великих обсягах дозволяє не тільки зекономити на вартості, але й охопити ширшу аудиторію. Буклети за своїм змістом можуть бути інформаційними, що продають та іміджевими. Інформаційний буклет описує будь ваші послуги, програми, товари і є допомогою менеджеру в його продажах. Буклет спонукає клієнта зробити якийсь крок до купівлі. Наприклад, подзвонити, запитати додаткову інформацію, зайти на сайт. В кінцевому підсумку мета цього буклету зробити успішну продаж. Мета іміджевого буклета – повідомити про себе, сформувати про свою фірму певну думку, створити який-небудь досвід спілкування, взаємодії. Його мета в тому, щоб клієнт запам’ятав про тебе, твоєї фірмі і коли йому знадобляться твої послуги, згадав і знайшов тебе. Як зробити так, щоб твій буклет прочитали? Щоб він не відправився в корзину, а був збережений? Найперше і головне: пиши в буклеті інформацію, яка була б корисна і цікава твоїм потенційним клієнтам. Це можуть бути поради, будь досвід. Досвід нестандартного використання, поради по догляду, поради по тому, як треба і не треба робити, типові помилки, проблеми і як їх можна подолати. Будь-яка інформація, яка може допомогти твоєму клієнту. Навчи свого клієнта того, що ти вмієш, навчи його вирішити свої завдання з твоєю допомогою.

Людський мозок мислить картинками, тому графічну інформацію він сприймає швидше і ефективніше, а довгі тексти, вганяють людини у внутрішній діалог і людина починає втрачати нитку думки – про що, взагалі, він читає, тому важливо додавати в текст буклету картинки, ілюстрації, малюнки, і краще, що б вони були по суті. Важливо підписувати під ілюстраціями про що картинка, що на ній зображено. Багато людей пробігають очима по картинках і підписами під ними, а потім приймають рішення – читати їм цей буклет чи ні. Дуже важливо, що б буклет був красивим, стильним і доречним. Графіка повинна підкреслювати, а не домінувати і забивати.

БУКЛЕТИ ВИГОТОВЛЕНІ ОФСЕТНИМ ДРУКОМ 

велика гама плотності паперу, вибіркове лакування, тиснення та ламінація, будь яка кількість та конфігурація згинів, формати А4, А5, А3, А2 та ін.

Перевагою друку буклетів офсетним способом це перш за все вигідна ціна у порівнянні з іншими видами друку. Наше обладнання дозволяє друкувати буклети до А2 формату, та на будь якому папері товщиною до 400 гр.м. Також кількість згинів (фальців, сторінок) може бути довільної конфігурації. Такі буклети також можна додатково виділити серед конкурентів ламінацією, вибірковим лакуванням  та навіть тисненням. 

БУКЛЕТИ НАДРУКОВАНІ ЦИФРОВИМ ДРУКОМ

друк повноколірних буклетів малими тиражами.

Друк буклетів цифровим способом має перед офсетним друком важливу перевагу – це можливість друку малими кількостями, буквально від 10 шт, та можливістю друку за невеликий проміжок часу, так як не потрібно виготовляти пластини, чи підготовлювати необхідне друкарське обладнання. Сучасні цифрові машини дозволяють не відставати від якості офсетного друку а можливо навіть і перевершити її. Серед основного недоліку такого друку є його вартість у порівнянні із офсетом.

ЯК

ЗРОБИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ

?

3

ПРОСТИХ КРОКИ:

1

Надішліть замовлення листом на пошту або натисніть кнопку
"Замовити онлайн"

2

Прикріпіть зображення для друку, або замовте його розробку 

3

Оплатіть замовлення та отримайте його у нас в офісі або у відділенні НП

надсилайте листи на office@lvivcom.net
телефонуйте (096) 415-00-15
або натисніть

ЦІКАВІ ПРОПОЗИЦІЇ

   
Візитки
 – для ділового Львів`янина чи Львів`янки це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя. Візитка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником.

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з обличчям закладу. Меню характеризує стиль, а також якість обслуговування. Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту швидко розібратися у всій різноманітності страв.

Друк на футболках. Ми використовуємо усі методи друку та футболках. Найпопулярнішим є цифровий друк на футболках, який завоював прихильність через свою стійкість, яскравість, та можливість друку від 1 шт.

Горнятка із фото, або логотипом компанії – це дуже популярні сувеніри, які заслужено користуються популярністю на ринку сувенірної продукції. Кружка з друком стане недорогим і корисним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам чи знайомим.