Увага. У звязку з COVID-19 ми виконуємо безкоштовну доставку у відділення Нової пошти при замовленні від 500 грн. Зустріч чи отримання продукції в нашому офісі за попереднім узгодженням.

ДРУК
КАЛЕНДАРІВ

на 2021 рік


дизайн


футболки


блокноти


горнята


візитки


логотипи


буклети


календарі


меню


банери

ДРУК КАЛЕНДАРІВ У ЛЬВОВІ

квартальні календарі на 2020 рік, настільні календарі, кишенькові календарі, друк від 10 штук

Календар – це оригінальний, ефективний рекламний хід будь-якого успішного підприємця. Адже термін служби у календаря не один день. Таким чином, вигравши, боротьбу з конкурентом за місце на стіні клієнта ми набуваємо рекламну площу на цілий рік. Ніколи не економте на дизайні! Часом від цього залежить успіх всього проекту. Щоб встигнути вчасно виготовити календар зробіть замовлення заздалегідь. Виробництво календарів займає досить часу.

Умовно календарі можна розділити на групи: настінні календарі, настільні календарі та кишенькові календарі. З назви випливає що календарі орієнтовані на те що б висіти на стіні, стояти на столі аба перебувати у гаманці клієнтів.

КВАРТАЛЬНІ КАЛЕНДАРІ

Квартальний календар – це зручний і практичний варіант для офісу. Він менш естетичний але (що не мало важливо !) у відмінності від перекидного зручний у плануванні. Квартальні календарі складаються з рекламного блоку 210х297 мм вгорі , квартальної сітки по середині і рекламного блоком внизу. Як правило скріплюється двома або трьома пружинами. Календар “БІЗНЕС” скріплений трьома пружинами складається у формат А4, що є дуже зручним при транспортуванні, також він поміщається у конверт А4+, що дозволяє відправляти його поштою.

НАСТІЛЬНІ КАЛЕНДАРІ

Настільні календарі (календарі хатки, будиночки). Для календаря будиночка теж можливі різні варіанти конструкцій. Основними перевагами перекидного настільного календаря є компактність та зручність. Їх можна зустріти практично в кожному офісі на столі у менеджерів, бухгалтерів, директорів і т.д. Приємний не дорогий подарунок на цілий рік забезпечить зручністю в плануванні.
Настільні календарі виготовляються індивідуально тому календарна сітка кожної сторінки може бути індивідуальна, містити логотип чи іншу рекламну інформацію, також вона може бути як одно так і двосторонньою. Зазвичай для основи використовується цупкий картон, а самі перекидні листки друкуються на тоншому папері.

КИШЕНЬКОВІ КАЛЕНДАРІ

Складно уявити собі сучасний офіс, на стіні якого не було б календаря. Адже офісний календарє ще й дуже популярним різновидом рекламної продукції. Він дає непогані можливості для презентації фірми, так як надає достатньо місця не тільки для розміщення логотипу і назви, але й інформації про діяльність компанії. Квартальний календар надзвичайно зручний, завдяки великим календарним блокам і розташуванню перед очима одразу 3 місяців. Незалежно від роду діяльності, абсолютно у кожної фірми є потреба у друці квартального календаря. Універсальність допомогла квартальним календарям стати невід’ємною частиною рекламного бюджету багатьох фірм, незалежно від їх роду діяльності.
Календарі – один з найбільш поширених видів рекламної продукції.

ВИДИ КАЛЕНДАРІВ

Квартальний календар

“СТАНДАРТ”

містить 2 рекламних блоки. Зверху А4 29х21см, знизу 29х5 см. 3-и пружинки та віконечко.

Квартальний календар

“БІЗНЕС”

містить 4 рекламних блоки. Зверху А4 29х21см, та 3 блоки 29х5 см. 3-и пружинки та віконечко.

Квартальний календар

“XS”

містить 2 рекламних блоки. Зверху А4 29х21см, та 1 блок 29х5 см. Пружинку та віконечко.

Календар перекидний

“A3”

календар складається з 13 листів а3 формату по 1 або 3-и місяці.

Календар

“АФІША”

один лист а3 формату 29х42см, на якому розміщено 12 місяців.

Календар перекидний

“НАСТІЛЬНИЙ”

складається з цупкої ламінованої повноколірної основи розміром флаєра 10х21см та 12 перекедних листків з індивідуальним дизайном. Скріплюється на пружинку.

Календар

“КИШЕНЬКОВИЙ”

Має розмір 7х10 см, двосторонню ламінацію, на передній стороні рекламний блок, ззаду календарна сітка.

Складно уявити собі сучасний офіс, на стіні якого не було б календаря. Адже офісний календар є ще й дуже популярним різновидом рекламної продукції. Він дає непогані можливості для презентації фірми, так як надає достатньо місця не тільки для розміщення логотипу і назви, але й інформації про діяльність компанії. Квартальний календар надзвичайно зручний, завдяки великим календарним блокам і розташуванню перед очима одразу 3 місяців. Незалежно від роду діяльності, абсолютно у кожної фірми є потреба у друці квартального календаря. Універсальність допомогла квартальним календарям стати невід’ємною частиною рекламного бюджету багатьох фірм, незалежно від їх роду діяльності.

Календарі – один з найбільш поширених видів рекламної продукції. Поєднуючи Вашу рекламу із цікавим дизайном, ми отримуємо функціональний подарунок колегам, партнерам, друзям і близьким. Настінні календарі та настільні календарі у вигляді піраміди – досить проста рекламна продукція, яка може стати відмінним подарунком вашим діловим партнерам і ненав’язливо нагадає їм про ваших спільних проектах. Це іміджева продукція для створення позитивного образу вашої компанії. Ми пропонуємо виготовлення календарів на сучасному цифровому та офсетному обладнанні, в тому числі друк квартальних календарів, офісних і подарункових календарів, роздавальних календарів для розповсюдження на виставках, форумах і під час рекламних акцій.

Якщо в інших видах поліграфічної продукції робиться наголос на рекламу, показ продукції, то в календарі як в сувенірній продукції позиціонується естетична краса, вираз сучасної моди і тенденцій. Реклама в календарі не буває явною, а займає лише другорядну роль, насамперед календар має бути практичним та зручним. Календар має прикрашати місце, наприклад стіл або стіну. Інакше він не буде там знаходитися, швидше за все, тільки з міркування необхідності.

Виготовлення календарів здійснюється нашою компанією на всіх етапах. Наші фахівці професійно виконають дизайн будь-яких календарів (настінні, квартальні календарі, подарункові та кишенькові календарі), оперативно підготують макет і проведуть друк календарів, ми здатні в найкоротші терміни надрукувати будь-яку партію продукції. Навіть такі складні завдання як виготовлення квартальних календарів ми виконаємо оперативно і за цілком прийнятну ціну.

Особлива пропозиція нашої компанії – виготовлення квартальних календарів. Квартальні календарі дуже зручні, так як відображають відразу три місяці – поточний, а також минулий і наступний. Квартальні календарі складніше звичайних, так як в них використовуються спеціальні кріпильні елементи з металу або пластику.

Які календарі ми друкуємо?

⭐ Квартальні перекидні календарі, настільні перекидні календарі календарі гірки, кишенькові а також індивідуальні календарі будь-якої конфігурації.

Як замовити друк календаря на 2021 рік?

⭐ Ви можете замовити натиснувши на кнопку “Онлайн Замовлення” також зателефонувати нам ☎ (096) 415-00-15 або надіславши листа на пошту ✉ office@lvivcom.net

Яку кількість календарів можна надрукувати?

⭐ ми друкуємо календарі в тиражі від 25 шт до 1000 і більше штук.

Яка ціна на календарі в 2020 році?

⭐ Вартість друку календарів залежить від кількості та конфігурації, в середньому коливається від 15 до 60 грн.шт.

ЯК

ЗРОБИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ

?

3

ПРОСТИХ КРОКИ:

1

Надішліть замовлення листом на пошту або натисніть кнопку
“Замовити онлайн”

2

Прикріпіть зображення для друку, або замовте його розробку 

3

Оплатіть замовлення та отримайте його у нас в офісі або у відділенні НП

надсилайте листи на office@lvivcom.net
телефонуйте (096) 415-00-15
або натисніть

ЦІКАВІ ПРОПОЗИЦІЇ

   
Візитки
 – для ділового Львів`янина чи Львів`янки це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя. Візитка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником.

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з обличчям закладу. Меню характеризує стиль, а також якість обслуговування. Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту швидко розібратися у всій різноманітності страв.

Друк на футболках. Ми використовуємо усі методи друку та футболках. Найпопулярнішим є цифровий друк на футболках, який завоював прихильність через свою стійкість, яскравість, та можливість друку від 1 шт.

Горнятка із фото, або логотипом компанії – це дуже популярні сувеніри, які заслужено користуються популярністю на ринку сувенірної продукції. Кружка з друком стане недорогим і корисним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам чи знайомим.