Увага. У звязку з COVID-19 ми виконуємо безкоштовну доставку у відділення Нової пошти при замовленні від 500 грн. Зустріч чи отримання продукції в нашому офісі за попереднім узгодженням.

ДРУК
на ГОРНЯТАХ

…зігрійте себе і свох близьких


дизайн


футболки


блокноти


горнята


візитки


логотипи


буклети


календарі


меню


банери

ДРУК НА ГОРНЯТКАХ, ЧАШКАХ, КРУЖКАХ, ТЕРМОСАХ та іншому посуду

Друк логотипу, фото, привітання, для подарунку. Друкуємо від 1 шт

Горнятка із фото, або логотипом компанії – це дуже популярні сувеніри, які заслужено користуються великою популярністю на ринку сувенірної продукції. Кружка з фотографією, логотипом або малюнком може стати недорогим і корисним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам і просто знайомим.Сувенірні горнятка із фірмовою символікою в офісі – це вже майже правило хорошого тону для будь-якої компанії. Це недорогий, але важливий спосіб підвищення статусу компанії. Уявіть як Ваші партнери, або клієнти п’ють свою улюблені каву або чай із горнятка з вашим логотипом. На підсвідомому рівні Ваша компанія буде викликати у людей приємні асоціації.

Для подарунків краще підбирати більш дорогі та якісні моделі, для промо акцій – більш економічні варіанти. Горнята під нанесення можуть бути керамічними, скляними, пластиковими або металевими. Нанесення логотипу на кружки здійснюється за сучасними технологіями та із застосуванням якісних матеріалів методом сублімації, тампо-друку або деколі. Обираний метод залежить від розміру, колірності зображення та тиражу.

ДРУК НА ГОРНЯТКАХ МЕТОДОМ СУБЛІМАЦІЇ

Сублімація – найпоширеніший, та найшвидший метод друку на горнятах малими та середніми тиражами

Сублімаційний друк – друк із фотографічною якістю повноколірних зображень. Це найшвидший із усіх відомих методів друку, не потребує складних процесів підготовки до друку. У такого друку найкраща цінова пропозиція при тиражах до 100 штук. Також на ціну не впливає складність макету і площа нанесення. Такі кружки можна безперешкодно мити не тільки вручну, але і в посудомийній машині.
Метод полягає у перенесенні зображення на горнятко методом термопереносу. Для сублімації використовуться тільки кружки із спеціальним покриттям.

ДРУК НА КРУЖКАХ МЕТОДОМ ДЕКОЛЬ

друк повноколірних меню з фотографіями, індивідуальний дизайн, різні розміри та методи кріплення, захищені ламінацією.

Деколь найдорожчий спосіб друку, але найбільш стійкий та довговічний.
Серед переваги методу – друк векторних зображень високої якості, висока покривна здатність фарб, можливість друку на темних та кольорових горнятках, можливість друку золотою, срібною, білою фарбою, та будь яким кольором PANTONE. Деколь не вимагає спеціального покриття на чашках, тому дає можливість використання будь-яких горнят.Основною перевагою такого друку є висока стійкість до механічних пошкоджень та впливу зовнішніх факторів.

ЦІНИ НА ГОРНЯТА

Цифровий друк (сублімація). Кольорові зображення, фотографії, логотипи, растрові зображення. Вартість за горнятко з друком

білі горнята кольорові горнята
1-10 штук 95грн 110 грн 125 грн
10-20 штук 90 грн 100 грн 120 грн
21-30 штук 85 грн 95 грн 115 грн
31-40 штук 80 грн 90 грн 110 грн
41-50 штук 75 грн 85 грн 105 грн
більше 50 штук інд.

ЯК

ЗРОБИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ

?

3

ПРОСТИХ КРОКИ:

1

Надішліть замовлення листом на пошту або натисніть кнопку
"Замовити онлайн"

2

Прикріпіть зображення для друку, або замовте його розробку 

3

Оплатіть замовлення та отримайте його у нас в офісі або у відділенні НП

надсилайте листи на office@lvivcom.net
телефонуйте (096) 415-00-15
або натисніть

ЦІКАВІ ПРОПОЗИЦІЇ

   
Візитки
 – для ділового Львів`янина чи Львів`янки це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя. Візитка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником.

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з обличчям закладу. Меню характеризує стиль, а також якість обслуговування. Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту швидко розібратися у всій різноманітності страв.

Друк на футболках. Ми використовуємо усі методи друку та футболках. Найпопулярнішим є цифровий друк на футболках, який завоював прихильність через свою стійкість, яскравість, та можливість друку від 1 шт.

Горнятка із фото, або логотипом компанії – це дуже популярні сувеніри, які заслужено користуються популярністю на ринку сувенірної продукції. Кружка з друком стане недорогим і корисним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам чи знайомим.