ВІЗИТКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БУКЛЕТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФЛАЄРИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАТАЛОГИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БЛОКНОТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАЛЕНДАРІ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ГОРНЯТА

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФУТБОЛКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Розробка дизайну


На початку століття німецький фізик Альберт Ейнштейн довів, що нічого не може бути швидшим за швидкість світла. Це означає, що перш ніж ми починаємо чути, думати, читати, тобто усвідомлювати, – ми бачимо. Перший погляд на будь-що у нашому житті, значною мірою визначає наше подальше ставлення до цього. Саме через це дизайн відіграє вагому роль, особливо коли йдеться про зовнішню рекламу, чи поліграфічну продукцію. Найголовніше завдання якісного дизайну – привернути увагу. Зовнішня реклама яка її не привертає, нічого не продасть, візитка, яка схожа на мільйон інших, не призведе до розширення Ваших контактів, навіть звичайний сувенір, не принесе приємних емоцій, якщо його дизайн не буде оригінальним. Тому у своїй роботі ми уникаємо сірості та заїжджених стандартів, працюючи з «Львівком», Ви можете сміливо забути про кліше чи «формулу успіху» хорошого дизайну – її просто не існує.

Наріжний камінь розробки дизайну в нашій фірмі - креатив. Наше завдання – не тільки привернути увагу, але й змусити запам’ятати та впізнавати дизайн, який ми створили. Адже у будь-якому бізнесі впізнаваність – невід’ємна частина успіху, і саме дизайн має її забезпечити. Залежно від поставлених цілей, «Львівком» розробляє всі основні види дизайну, які можна знайти у Львові на сьогоднішній день.

РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ

ЛОГОТИП – найважливіший елемент стратегії компанії, яку вона сповідує на ринку. Зазвичай він поєднує в собі кольорові, графічні, словесні, типографічні та дизайнерські елементи, які формують імідж компанії та забезпечують візуальну єдність послуг та товарів, які пропонує компанія. Завдяки ретельно продуманому та прорахованому логотипу, Ваша компанія виділиться серед безлічі конкурентів та стане більш впізнаваною серед клієнтів, оскільки сформує цілісний позитивний образ та допоможе закріпитися на ринку. Ми розробляємо логотипи керуючись наступними критеріями: логотип не повинен бути буденним чи нудним, логотип повинен бути стильним та яскравим, логотип має викликати інтерес та врізатися в пам’ять. Під час створення логотипу, ми враховуємо майбутній імідж компанії на ринку, стиль конкурентів, та найголовніше, враження, які Ви хочете справити на клієнтів.

Елементи фірмового стилю, дизайном яких ми займаємось:
* Розробка дизайну логотипу
* Підбір кольорової палітри (фірмові кольори)
* Підбір фірмових шрифтів
* Створення брендбуку

Для замовлення розробки ЛОГОТИПУ телефонуйте:
(032) 253-68-03

візитки

 

 

Візитки (бізнес картки, business card) - це набагато більше, ніж шматочок друкованого паперу. Для ділового Львів`янина чи Львів`янки - візитка це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя.
Візитна картка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником. Візитку потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто на неї дивиться. Тому друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у Львові.

детальніше...

Папки МЕНЮ

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню - це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.

Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу.

Вартість виготовлення меню складає
від 30 грн.

детальніше...

флаєри

Флаєр - невелика рекламна листівка, як правило, дає право на знижку, або несе в собі повідомлення про акцію.

Флаєри зазвичай роблять у яскравих соковитих кольорах, щоб привернути увагу. Використовують флаєри в основному як роздатковий матеріал у різних рекламних і промо акціях. Нерідко флаєр є своєрідним безкоштовним пропуском, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. І на відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

детальніше...

оперативна поліграфія

Цифровий друк у Львові на сьогоднішній день найбільш популярний в поліграфії серед сучасних методів друку. Цифровий друк дозволяє друкувати плакати, буклети, флаєри, візитки та інший кольоровий друк А3 формату. безпосередньо з комп'ютера і не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки. Цифровий друк дає можливість виготовити друковану продукцію менш ніж 24 год. 

детальніше...

Наші клієнти:

 • Klientu01
 • Klientu02
 • Klientu03
 • Klientu04
 • Klientu05
 • Klientu06
 • Klientu07
 • Klientu08
 • Klientu09
 • Klientu10
 • Klientu11
 • Klientu12
 • Klientu13
 • Klientu14
 • Klientu15
 • Klientu17
 • Klientu18
 • Klientu19
 • Klientu20
Наша адреса: м. Львів, вул. Зелена,20

(096) 415-00-15

(032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net

Переглянути більшу мапу

сайт розроблено веб відділом -  "Львівком"
на платформі Joomla 2011