ВІЗИТКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БУКЛЕТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФЛАЄРИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАТАЛОГИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БЛОКНОТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАЛЕНДАРІ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ГОРНЯТА

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФУТБОЛКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ
ДРУКАРНЯ У ЛЬВОВІ - "ЛЬВІВКОМ" - ОФСЕТНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ДРУК - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Друкарня "Львівком" - офсетний та цифровий друк у Львові

Друкарня "Львівком" пропонує:

ОФСЕТНИЙ ДРУК

Наше друкарське обладнання, дозволяє виконувати якісний офсетний друк від А3 до В2 формату, на будь-яких типах паперу грамматурою від 60 до 350 г.м.кв. тиражами від 1000 до 1000000 екземплярів. Післядрукарське обладнання дозволяє виконувати повний цикл послуг по друку поліграфічної продукції та її фінішну обробку. У нас Ви можете замовити: матову чи глянцеву ламінацію, тиснення (друк) золотом та сріблом, сліпе тиснення та конгрев, висічку, брошурування на скобу, зшивання термобіндером, біндерування на пружину, бігування, вибіркове лакування, нумарацію.
 

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Наше обладнання дозволяє виконувати друк плакатів, буклетів, брошур, флаєрів, візиток, каталогів, папок меню для закладів харчування та іншу кольорову друковану продукцію до А3 формату безпосередньо з комп'ютера, і не вимагає ніяких додаткових процесів доарської підготовки. А це, в свою чергу, істотно заощаджує час, що витрачається на друк продукції та гроші, та надає можливість друкувати малими тиражами від 1 примірника.
Цифровий друк дає можливість виконати друк продукції менш ніж 24 год. Наше обладнання друкує на офсетному, глянцевому та матовому крейдованому папері, дизайнерських картонах, плівках та самоклейці товщиною від 40 до 350 г.м.кв. та форматом до SRА3 (320х450 мм.) та баннерах довжиною до 1,4 м. Також є можливість друкувати форматом 300х640 мм (альбомні видання).


Офсетний спосіб друку є класичним і практично основним способом друку у друкарні, завдяки економічності та відмінній якості продукції, що друкуєть. Друк офсетним способом відтворює найдрібніші деталі та характеризується хорошою передачою кольорової гамми. Офсетний друк має ряд переваг, це і низька вартість примірника при випуску великих тиражів, висока швидкість друку, здійснення друку на будь-якому типі паперової поверхні.

Друкарня "Львівком" друкує такі види друкованої продукції:
глянцеві журнали, ілюстровану журнальну продукцію на глянцевому чи матовому крейдованому папері, на офсетному та газетному папері, самоклеючому папері.
рекламну продукцію, представницьку продукцію - друк буклетів, брошур, каталогів, плакатів, постерів, календарів, листівок, папок, блокнотів, книжок, а також багато чого іншого.

Офсетний друк у Львовів залишається найбільш поширеним способом друку друкованої продукції, незважаючи на всілякі технологічні досягнення сучасності. За малі терміни можна виконати навіть найскладніші в технологічному відношенні поліграфічні роботи. Це можливо завдяки високій якості використовуваних матеріалів і високорівневої автоматизації. Кінцева продукція, повністю відповідає всім прийнятим нормам і стандартам якості.

У перекладі з англійської «offset» означає «перенесення». Офсетний друк - це технологія друку, яка передбачає перенесення фарби з друкарських форм на друковані матеріали не безпосередньо, а виключно через офсетний проміжний циліндр. Офсетний друк відрізняється від інших видів друку в першу чергу тим, що зображення виходить не дзеркальним, а прямим.

Традиційно офсетний друк передбачає попадання фарби на папір після проходження двох валів: вала з формою і так званого офсетного валу. Форма - це металева пластина, яка має світлочутливий шар. На форму наносять зображення, після чого експонують і виявляють засвічені її частини. Вони то і притягують воду і відштовхують всі маслянисті субстанції (фарби). Форми розрізняють саме за цією ознакою, тому вони бувають олеофільним (гідрофобними) і гідрофільними (олеофобним). Фарба потрапляє, таким чином, тільки на олеофільні частини форми, внаслідок чого і формуються букви, а також цілі зображення. Під час кожного повороту вал, оснащений друкованої формою, омивається водою. Після цього через систему валиків на гідрофобну частину форми наноситься фарба. Здійснюється перенесення зображення на офсетний вал з друкарської форми. Після цього фарба переноситься на папір. Менший знос форм і рівномірність нанесення фарби забезпечує офсетний вал.

Але за допомогою тієї технології, яка описана вище, можна отримати виключно одноколірне зображення - воно буде того кольору, який має фарба в валиках. Чи можна надрукувати повнокольорові зображення за допомогою офсетного друку? Питання буде однозначним - можна.


Повнокольоровий офсетний друк

Є пару способів, які використовують для отримання кольорових зображень. Два способи є найпоширенішими. Це офсетний друк, що передбачає кілька прогонів на однофарбових і двофарбових машинах, а також друк на багатоколірних друкарських машинах. І той, і інший спосіб грунтується на розкладанні кольору по компонентам в так званій системі CMYK. Для кожної сторінки кольору виготовляють набір форм, на кожній з яких зображення відповідає колірному компоненту в вищевказаної системи. Ці пластини або встановлюють в машину, оснащену одним набором валів, по черзі, або ж одночасно в машину, яка оснащена декількома наборами валів. Пропечатки кольорового компонента в першому випадку називається «прогоном».

Як правило, повнокольорові зображення виходять в результаті складання блакитного, пурпурного, жовтого і чорного кольорів. Якщо замовник хоче щось особливе, можна використовувати фарби з ефектом срібла або золота. Також використовуються найрізноманітніші лаки: ультрафіолетовий, офсетний, воднодісперсійний. Офсетний друк виконується на абсолютно будь-яких типах паперових носіїв: крейдованого, офсетного, газетного, паперу в дизайнерській обробці, на картоні, на вінілі і пластиці.

На підготовчому етапі офсетного тиражу в електронному вигляді на комп'ютері монтують оригінал-пакет, потім виводять його у вигляді фотоформ, а потім проводять засвічення і наладку устаткування під виготовлені форми. Вартість підготовчих етапів, як правило, включають в замовлений тираж. Тому чим більше буде тираж, тим меншою буде вартість одиниці друкованої продукції. Слід сказати, що офсетний друк рентабельна тільки в тому випадку, якщо число відбитків, або листопрогонов, становить мінімум 1000 відбитків.

Офсетний друк дає можливість виробляти самі різні види поліграфічної продукції:

- Повнокольорові газети. Для їх друку використовуються рулонні ротаційні машини, а якість кінцевого продукту повністю залежить від того, якої якості використовується матеріал;

- Глянцеві журнали. Офсетний друк допомагає дотриматися всіх вимог, що пред'являються до даного виду поліграфічної продукції. Для її виробництва використовують переважно крейдований папір. Це пов'язано не тільки з потребою у високому естетичному рівні журналів, але і з тими технологічними вимогами, які пред'являються до матеріалу в процесі офсетного друку якісних повнокольорових ілюстрацій.

- Представницька продукція. Це в першу чергу офсетний друк брошур, буклетів, плакатів, каталогів, календарів, постерів, папок, листівок, блокнотів та ін

- Продукція рекламного характеру. Виготовляється на листових машинах офсетного типу.
Офсетний друк: види і розвиток.

Офсетний друк - це багатоетапний процес, на який іде певний час. Середні строки виконання замовлень по офсетного друку варіюються в межах 2-5 днів. Офсетний друк також передбачає можливість виконання замовлення в максимально стислі терміни, при необхідності можна виконати замовлення протягом 24 годин.

Найчастіше перед здачею матеріалу в друк над ним трудяться професійні дизайнери, від творчої роботи яких і залежить кінцевий результат. Будь-який тип поліграфічної продукції (рекламної або представницької) у першу чергу повинен виконувати свою головну роль - підкреслити, що з вами дуже вигідно мати справу. В іншому випадку ваш каталог, візитка або листівка відразу ж полетять в сміттєву урну. Саме тому всі ділові люди ставляться до питання виготовлення поліграфічної продукції з особливою ретельністю. Краще всього відразу звертатися в солідну фірму, у якої є досвід і все необхідне обладнання, щоб ваші візитки були барвистими і запам'ятовуються, настінні та настільні календарі радували око, а папки для паперів стали справжньою окрасою столу ділової людини. Офсетний друк дозволить донести до потенційних клієнтів інформацію про Вас, розповісти їм про пропоновані вами товари і послуги, а також продемонструвати логотип вашої компанії у всій його красі.

візитки

 

 

Візитки (бізнес картки, business card) - це набагато більше, ніж шматочок друкованого паперу. Для ділового Львів`янина чи Львів`янки - візитка це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя.
Візитна картка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником. Візитку потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто на неї дивиться. Тому друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у Львові.

детальніше...

Папки МЕНЮ

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню - це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.

Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу.

Вартість виготовлення меню складає
від 30 грн.

детальніше...

флаєри

Флаєр - невелика рекламна листівка, як правило, дає право на знижку, або несе в собі повідомлення про акцію.

Флаєри зазвичай роблять у яскравих соковитих кольорах, щоб привернути увагу. Використовують флаєри в основному як роздатковий матеріал у різних рекламних і промо акціях. Нерідко флаєр є своєрідним безкоштовним пропуском, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. І на відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

детальніше...

оперативна поліграфія

Цифровий друк у Львові на сьогоднішній день найбільш популярний в поліграфії серед сучасних методів друку. Цифровий друк дозволяє друкувати плакати, буклети, флаєри, візитки та інший кольоровий друк А3 формату. безпосередньо з комп'ютера і не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки. Цифровий друк дає можливість виготовити друковану продукцію менш ніж 24 год. 

детальніше...

Наші клієнти:

 • Klientu01
 • Klientu02
 • Klientu03
 • Klientu04
 • Klientu05
 • Klientu06
 • Klientu07
 • Klientu08
 • Klientu09
 • Klientu10
 • Klientu11
 • Klientu12
 • Klientu13
 • Klientu14
 • Klientu15
 • Klientu17
 • Klientu18
 • Klientu19
 • Klientu20
Наша адреса: м. Львів, вул. Зелена,20

(096) 415-00-15

(032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net

Переглянути більшу мапу

сайт розроблено веб відділом -  "Львівком"
на платформі Joomla 2011