ВІЗИТКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БУКЛЕТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФЛАЄРИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАТАЛОГИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БЛОКНОТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАЛЕНДАРІ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ГОРНЯТА

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФУТБОЛКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ У ЛЬВОВІ

Цифровий друк у Львові на сьогоднішній день найбільш популярний в поліграфії серед сучасних методів друку. Цифровий друк дозволяє друкувати плакати, буклети, флаєри, візитки та інший кольорову друкорану продукцію до А3 формату безпосередньо з комп'ютера, і не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки. А це, в свою чергу, істотно заощаджує час, що витрачається на виготовлення друкованої продукції та гроші. Цифровий друк дає можливість виготовити друковану продукцію менш ніж 24 год.

Цифровий друк являє собою процес отримання відбитків за допомогою використання мінливої ​​форми друку. За зміни параметрів цифрового друку в пристрої відповідає комп'ютер, з'єднаний з принтером. Цифровий друк тиражів невеликого обсягу дуже вигідний і рентабельний. Вигода цифрового друку в порівнянні із офсетним друком - у можливості економити на дорогій передруковій підготовці. Наприклад, щоб підготувати офсетну машину до друку потрібно виготовити 8 друкарьких пластин, та зробити плиладку для якої потрібно 200-300 листів паперу.

Оперативна поліграфія (цифровий друк) - дозволяє виготовляти малі обсяги поліграфічної продукції і надавати клієнтам великий перелік друкованих послуг. У Львові та в інших розвинених містах і країнах, цифровий друк є одним із найзатребуваніших для термвнового виготовлення візиток, каталогів, буклетів та флаєрів та ін. у невеликих тиражах.

Якість цифрового друку не нижче офсетного друку, до того ж, цифровий терміновий друк дозволяє персоніфікувати відбитки, оперативно змінювати текст або зображення на друкованій продукції. Основний плюс в тому. Що цифровий друк значно знижує не тільки вартість підготовки до друку (немає потреби виготовляти друкарські форми і плівки), але також і ризик втратити якості на стадіях виконання друку. Цифровий друк, дозволяє використовувати будь-який вид носія: глянцевий та матовий папір, дизайневський папір, самоклейка, сітка ...

У Львові широко застосовується цифровий друк (опереативна поліграфія) малотиражної рекламної продукції для друку поліграфічної продукції у невеликих тиражах. Внесення змін в процесі цифрового друку можливо на будь-якій стадії.

Переваги цифрового друку:

Цифровий друк дозволяє попередньо переглядати варіант друку, також, перед самим процесом друку, можна роздрукувати пробний варіант майбутньої продукції. Такі можливості допомагають наочно оцінювати дизайн зображення та якість друку, а отже можна своєчасно вносити зміни

Цифровий друк на лазерному принтері не вимагає додрукарської підготовки, виготовлення форм і плівок. Виходячи з цього, сам процес друку обходиться не дорого і без ризику втрати якості.

Продукція цифрового друку помітна своєю високою якістю зображення. Якість цифрового друку стає особливо помітно при друку професійних фотографій з натуральними об'єктами і творів мистецтва.

Цифровий друк, на відміну від офсетного, робить можливим вносити зміни в параметри друку після кожного друкованого процесу.

Цифровий друк дозволяє друкувати малий тираж будь якої продукції до А3 формату від одного екземпляру.

Ціни на виготовлення продукції методом цифрового друку:

візитки односторонні повноколівні 100 шт - 50 грн.
візитки двосторонні повноколівні 100 шт - 80 грн.
флаєри односторонні повноколірні 100 шт - 85 грн.
флаєри двосторонні повноколірні 100 шт - 170 грн.
буклети двосторонні повноколірні 100 шт - 310 грн.
лист А4 повний колір з однієї сторони 100 шт - 185 грн.
лист А4 повний колір з двох сторін 100 шт - 300 грн.
плакати повноколірні А3 формату 10 шт - 80 грн.

ДРУК А3 ЛЬВІВ | ПОЛІГРАФІЧНІ ПОСЛУГИ ЛЬВІВ | ПОЛІГРАФІЯ У ЛЬВОВІ | ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ |ЦИФРОВИЙ ДРУК

візитки

 

 

Візитки (бізнес картки, business card) - це набагато більше, ніж шматочок друкованого паперу. Для ділового Львів`янина чи Львів`янки - візитка це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя.
Візитна картка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником. Візитку потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто на неї дивиться. Тому друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у Львові.

детальніше...

Папки МЕНЮ

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню - це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.

Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу.

Вартість виготовлення меню складає
від 30 грн.

детальніше...

флаєри

Флаєр - невелика рекламна листівка, як правило, дає право на знижку, або несе в собі повідомлення про акцію.

Флаєри зазвичай роблять у яскравих соковитих кольорах, щоб привернути увагу. Використовують флаєри в основному як роздатковий матеріал у різних рекламних і промо акціях. Нерідко флаєр є своєрідним безкоштовним пропуском, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. І на відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

детальніше...

оперативна поліграфія

Цифровий друк у Львові на сьогоднішній день найбільш популярний в поліграфії серед сучасних методів друку. Цифровий друк дозволяє друкувати плакати, буклети, флаєри, візитки та інший кольоровий друк А3 формату. безпосередньо з комп'ютера і не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки. Цифровий друк дає можливість виготовити друковану продукцію менш ніж 24 год. 

детальніше...

Наші клієнти:

 • Klientu01
 • Klientu02
 • Klientu03
 • Klientu04
 • Klientu05
 • Klientu06
 • Klientu07
 • Klientu08
 • Klientu09
 • Klientu10
 • Klientu11
 • Klientu12
 • Klientu13
 • Klientu14
 • Klientu15
 • Klientu17
 • Klientu18
 • Klientu19
 • Klientu20
Наша адреса: м. Львів, вул. Зелена,20

(096) 415-00-15

(032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net

Переглянути більшу мапу

сайт розроблено веб відділом -  "Львівком"
на платформі Joomla 2011