ВІЗИТКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БУКЛЕТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФЛАЄРИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАТАЛОГИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БЛОКНОТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАЛЕНДАРІ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ГОРНЯТА

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФУТБОЛКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Друк та виготовлення КАЛЕНДАРІВ
у Львові

Квартальний календар - це оригінальний, ефективний рекламний хід будь-якого успішного підприємця. Адже термін служби у календаря не один день. Таким чином, вигравши, боротьбу з конкурентом за місце на стіні клієнта ми набуваємо рекламну площу на цілий рік. Ніколи не економте на дизайні! Часом від цього залежить успіх всього проекту. Щоб встигнути вчасно виготовити календар зробіть замовлення заздалегідь. Виробництво календарів займає досить часу.

КВАРТАЛЬНИЙ КАЛЕНДАР "БІЗНЕС"

квартальні календарі друк львів

КВАРТАЛЬНИЙ КАЛЕНДАР "СТАНДАРТ"

календар 2014

НАСТІЛЬНІ КАЛЕНДАРІ

календарі настільні друк виготовлення настільних календарів 2014 виготовлення настільних календарів

Умовно календарі можна розділити на групи: настінні календарі. З назви випливає що календарі спочатку орієнтовані на те що б висіти на стіні. Які вони бувають настінні календарі: квартальні та перекидні

КВАРТАЛЬНІ КАЛЕНДАРІ

Квартальний календар - це зручний і практичний варіант для офісу. Він менш естетичний але (що не мало важливо !) у відмінності від перекидного зручний у плануванні. Квартальні календарі складаються з рекламного блоку 210х297 мм вгорі , квартальної сітки по середині і рекламного блоком внизу. Як правило скріплюється двома або трьома пружинами. Календар "БІЗНЕС" скріплений трьома пружинами складається у формат А4, що є дуже зручним при транспортуванні, також він поміщається у конверт А4+, що дозволяє відправляти його поштою.

НАСТІЛЬНІ КАЛЕНДАРІ

Тепер розглянемо настільні календарі. Для календаря будиночка теж можливі різні варіанти конструкцій. Основними достоїнствами перекидного настільного календаря є компактність та зручність. Їх можна зустріти практично в кожному офісі на столі у менеджерів, бухгалтерів, директорів і т.д. Приємний не дорогий подарунок на цілий рік забезпечить зручністю в плануванні.

  Ціна
Тираж 10-50 50-100 100-300 300-1000 більше 1000
Квартальний календар "Стандарт" 52,0 грн./шт. 43,5 грн./шт. 37,5 грн./шт. 29,5 грн./шт. 26,0 грн./шт.
Квартальний календар "Бізнес" 55,0 грн./шт. 45,5 грн./шт. 39,5 грн./шт. 30,5 грн./шт. 27,5 грн./шт.
Настільний календар 210х100 50,5 грн./шт. 39,5 грн./шт. 35,5 грн./шт. 28,5 грн./шт. 22,5 грн./шт.
С

кладно уявити собі сучасний офіс, на стіні якого не було б календаря. А адже даний атрибут є ще й дуже популярним різновидом рекламної продукції. Він дає непогані можливості для презентації фірми, так як надає достатньо місця не тільки для розміщення логотипу і назви, але й інформації про діяльність компанії. Для користувача квартальний календар надзвичайно зручний, завдяки великим календарним блокам і розташуванню перед очима одразу 3 місяців. Незалежно від роду діяльності, абсолютно у кожної фірми є потреба у власному квартальному календарі. Універсальність допомогла квартальним календарям стати невід'ємною частиною рекламного бюджету багатьох фірм, незалежно від їх роду діяльності.

Календарі - один з найбільш поширених видів рекламної продукції. Поєднуючи Вашу рекламу із цікавим дизайном, ми отримуємо функціональний подарунок колегам, партнерам, друзям і близьким. Настінні календарі та настільні календарі у вигляді піраміди - досить проста рекламна продукція, яка може стати відмінним подарунком вашим діловим партнерам і ненав'язливо нагадає їм про ваших спільних проектах. Це іміджева продукція для створення позитивного образу вашої компанії. Ми пропонуємо виготовлення календарів на сучасному цифровому та офсетному обладнанні, в тому числі друк квартальних календарів, офісних і подарункових календарів, роздавальних календарів для розповсюдження на виставках, форумах і під час рекламних акцій.

Я

кщо в інших видах поліграфічної продукції робиться наголос на рекламу, показ продукції, то в календарі як в сувенірній продукції позиціонується естетична краса, вираз сучасної моди і тенденцій. Реклама в календарі не буває явною, а займає лише другорядну роль, насамперед календар має бути практичним та зручним.

Календар має прикрашати місце, наприклад стіл або стіну. Інакше він не буде там знаходитися, швидше за все, тільки з міркування необхідності.

В

иготовлення календарів здійснюється нашою компанією на всіх етапах. Наші фахівці професійно виконають дизайн будь-яких календарів (настінні, квартальні календарі, подарункові та кишенькові календарі), оперативно підготують макет і проведуть друк календарів, ми здатні в найкоротші терміни надрукувати будь-яку партію продукції. Навіть такі складні завдання як виготовлення квартальних календарів ми виконаємо оперативно і за цілком прийнятну ціну.

О

соблива пропозиція нашої компанії - виготовлення квартальних календарів. Квартальні календарі дуже зручні, так як відображають відразу три місяці - поточний, а також минулий і наступний. Квартальні календарі складніше звичайних, так як в них використовуються спеціальні кріпильні елементи з металу або пластику.

Для замовлення КВАРТАЛЬНИХ КАЛЕНДАРІВ телефонуйте:
(032) 253-68-03

Оперативне виготовлення календарів будь-якого змісту і формату, партіями будь-якого розміру від 10 до 1000 шт. - головна наша перевага.

візитки

 

 

Візитки (бізнес картки, business card) - це набагато більше, ніж шматочок друкованого паперу. Для ділового Львів`янина чи Львів`янки - візитка це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя.
Візитна картка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником. Візитку потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто на неї дивиться. Тому друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у Львові.

детальніше...

Папки МЕНЮ

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню - це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.

Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу.

Вартість виготовлення меню складає
від 30 грн.

детальніше...

флаєри

Флаєр - невелика рекламна листівка, як правило, дає право на знижку, або несе в собі повідомлення про акцію.

Флаєри зазвичай роблять у яскравих соковитих кольорах, щоб привернути увагу. Використовують флаєри в основному як роздатковий матеріал у різних рекламних і промо акціях. Нерідко флаєр є своєрідним безкоштовним пропуском, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. І на відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

детальніше...

оперативна поліграфія

Цифровий друк у Львові на сьогоднішній день найбільш популярний в поліграфії серед сучасних методів друку. Цифровий друк дозволяє друкувати плакати, буклети, флаєри, візитки та інший кольоровий друк А3 формату. безпосередньо з комп'ютера і не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки. Цифровий друк дає можливість виготовити друковану продукцію менш ніж 24 год. 

детальніше...

Наші клієнти:

 • Klientu01
 • Klientu02
 • Klientu03
 • Klientu04
 • Klientu05
 • Klientu06
 • Klientu07
 • Klientu08
 • Klientu09
 • Klientu10
 • Klientu11
 • Klientu12
 • Klientu13
 • Klientu14
 • Klientu15
 • Klientu17
 • Klientu18
 • Klientu19
 • Klientu20
Наша адреса: м. Львів, вул. Зелена,20

(096) 415-00-15

(032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net

Переглянути більшу мапу

сайт розроблено веб відділом -  "Львівком"
на платформі Joomla 2011