ВІЗИТКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БУКЛЕТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФЛАЄРИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАТАЛОГИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БЛОКНОТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАЛЕНДАРІ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ГОРНЯТА

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФУТБОЛКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Друк на самоклейці, плівках, друк плакататів, банерів у Львові

Зовнішня реклама - один з найдієвіших і найпоширеніших методів реклами. Продукція повинна бути стійка до атмосферних опадів і ультрафіолетового випромінювання, тому друк виробляється на на цифровому плоттері Mimaki CJV30-160. Максимальна роздільна здатність становить 1440 dpi, що забезпечує високу якість виготовленої продукції, ширина якої може доходити до 162 см, а довжина - до полтура сотень метрів. При цьому ціна готового виробу падає із збільшенням розміру запечатуваної поверхні - у нас хороша система знижок, при якій і інтер'єрну широкоформатний друк, і виготовлення великоформатних рекламних об'єктів може собі дозволити замовник з обмеженим бюджетом.

Широкоформатний друк: особливості та сфери застосування

Незважаючи на появу альтернативних способів подати себе споживачеві, одним з найдієвіших і раніше залишається зовнішня реклама. Для її виготовлення застосовується широкоформатний друк на різних носіях.

Ми пропонуємо широкоформатний друк високої якості, для великих компаній або приватних осіб за низькою ціною.

БАНЕРИ

друк банерів у львові
Банери
всіх видів, для реклами, презентацій і вечірок

Одним з основних напрямків нашої друкарні, є друк банерів. Великий вибір матеріалів і видів друку, відповідає стандартам будь-якого рекламного агентства! У нас друк банерів проводиться настільки дешево, що клієнти іноді забувають про свою знижку) Також можливо термінове виготовлення банера в день замовлення!

ПЛАКАТИ

друк плакатів у львові
Виготовлення
плакатів будь-якого розміру, широкоформатним або цифровим друком

Також друкарня ЛьвівКом, виготовляє та друкує плакати. Для друку плакатів ми використовуємо різні матеріали і роздільну здатність друку, для вулиці або приміщення. Термін виготовлення 1-2 дні, залежно від кількості.

БАНЕРНА СІТКА


Для декорування
рекламою будівель, фасадів

Банерна сітка це вінілове полотно, армоване поліефірної ниткою, що володіє меншою щільністю, ніж звичайна банерна тканина, що робить її набагато легше, і при цьому вирішує проблеми вітрових навантажень.
Банерну сітку використовують як «маскування» реставраційних та будівельних робіт. Але при цьому, часто використовують в якості театральних і телевізійних декорацій, на концертах і шоу, за рахунок відсутності відблисків при зовнішньому освітленні.
Банерна сітка важить набагато менше баннерного полотна і, отже, ідеально підходить для друку зображень гігантських форматів.
Ми друкуємо банерну сітку з підкладкою, в розмірі 440dpi.
Ми з радістю виконаємо ваше замовлення якісно, недорого і в належні терміни!
банерна сітка у львові

САМОКЛЕЮЧА ПЛІВКА


Для оформлення
рекламних місць, виставок і вуличних конструкцій

Друк на плівці (самоклейках) є однією з найпоширеніших і універсальних технологій виготовлення рекламної поліграфічної продукції з широким ареалом застосування. Завдяки наявності клейового шару самоклеюча плівка може накочуватися на будь-які гладкі поверхні - металеві щити, пластик, скло. Друк самоклейки дозволяє отримувати рекламні носії з використанням повної кольорової палітри для оформлення стріт-лайнів, вітрин, стін магазинів та виставкових стендів. До основних переваг друку самоклейки відноситься максимальну зручність монтажу і можливість приклеювати плівку на криволінійні поверхні. Матеріал використовується для інтер'єрної друку і для виготовлення зовнішніх рекламних носіїв, так як самоклеюча плівка стійка до зовнішніх впливів і не втрачає своїх властивостей при використанні на вулиці. Поряд з цим, друк самоклейки не вимагає великих фінансових витрат від замовників, що забезпечує стабільний попит на цю послугу при оформленні торгових точок, проведення рекламних акцій та виставкових заходів. Самоклеюча плівка ідеально підходить для заходів будь-якої спрямованості, тому що можна не тільки оформляти приміщення, а й часто міняти композицію.
В основні послуги компанії ЛьвівКом входить широкоформатний друк на самоклейках високою чіткістю з чіткою передачею кольору. Ми приймаємо замовлення на повноколірний широкоформатний друк будь-яким тиражем з виконанням всіх робіт у мінімальний термін. Ми гарантуємо найвищу якість друку і пропонуємо нашим клієнтам знижки при великих замовленнях на широкоформатний друк на плівці. Наша компанія використовує різні види самоклейки, що відрізняються матеріалом основи і розраховані на різну сферу застосування: прозора, матова, глянцева, світлорозсіювальна. Завдяки поліпшеним експлуатаційним характеристикам використовуваної плівки наша продукція розрахована на тривале використання при збереженні високої якості і яскравості кольорів. Ви можете замовити друк самоклейки для зовнішньої реклами та виготовлення рекламних стендів, стріт-лайнів і вивісок, а також для оформлення торгових, презентаційних та виставкових площ. Наші фахівці наносять на плівку будь-яку графіку та зображення із забезпеченням інтер'єрної якості друку, яке досягається за рахунок застосування новітніх технологій і принтерів нового покоління.

друк на самоклейці у львові

САМОКЛЕЙКА ПЕРФОРОВАНА


Використовується
для обклеювання автотранспорту та вітрин магазинів

Перфорована самоклеюча вінілова плівка використовується для нанесення рекламних зображень на шкло автотранспорту, офісні вікна, вітрини магазинів і на інші прозорі поверхні. Вона не пропускає світло всередину приміщення, але при цьому абсолютно не заважає огляду, надавши лише ефект тонованого скла. Плівка задруковується з зовнішньої сторони і може бути підсвічена зовнішнім освітленням. Ми друкуємо перфоровану плівку на інтер'єрних плоттерах SEIKO, в розмірі 720dpi, та з радістю виконаємо ваше замовлення якісно, недорого і в належні терміни!

плівка на транспорт у львові

візитки

 

 

Візитки (бізнес картки, business card) - це набагато більше, ніж шматочок друкованого паперу. Для ділового Львів`янина чи Львів`янки - візитка це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя.
Візитна картка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником. Візитку потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто на неї дивиться. Тому друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у Львові.

детальніше...

Папки МЕНЮ

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню - це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.

Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу.

Вартість виготовлення меню складає
від 30 грн.

детальніше...

флаєри

Флаєр - невелика рекламна листівка, як правило, дає право на знижку, або несе в собі повідомлення про акцію.

Флаєри зазвичай роблять у яскравих соковитих кольорах, щоб привернути увагу. Використовують флаєри в основному як роздатковий матеріал у різних рекламних і промо акціях. Нерідко флаєр є своєрідним безкоштовним пропуском, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. І на відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

детальніше...

оперативна поліграфія

Цифровий друк у Львові на сьогоднішній день найбільш популярний в поліграфії серед сучасних методів друку. Цифровий друк дозволяє друкувати плакати, буклети, флаєри, візитки та інший кольоровий друк А3 формату. безпосередньо з комп'ютера і не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки. Цифровий друк дає можливість виготовити друковану продукцію менш ніж 24 год. 

детальніше...

Наші клієнти:

 • Klientu01
 • Klientu02
 • Klientu03
 • Klientu04
 • Klientu05
 • Klientu06
 • Klientu07
 • Klientu08
 • Klientu09
 • Klientu10
 • Klientu11
 • Klientu12
 • Klientu13
 • Klientu14
 • Klientu15
 • Klientu17
 • Klientu18
 • Klientu19
 • Klientu20
Наша адреса: м. Львів, вул. Зелена,20

(096) 415-00-15

(032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net

Переглянути більшу мапу

сайт розроблено веб відділом -  "Львівком"
на платформі Joomla 2011