ЛЬВІВКОМ
КОЛЬОРИ ФУТБОЛОКРОЗМІРИ ФУТБОЛОКЦІНИКОНТАКТИЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

ДРУК НА ФУТБОЛКАХ У ЛЬВОВІ
ФОТОГРАФІЙ, МАЛЮНКІВ ТА ЛОГОТИПІВ

шовкодрук, кольоровий прямий друк, друк золотом та сріблом, термотрансфер, цифровий друк від 1 шт.

Друк на футболках у Львові вже давно став невід'ємною частиною стилю. За допомогою друку на футболках, цікавого малюнку чи логотипу можна виділитися з натовпу та підкреслити свою індивідуальність. Втім, зробити це не просто, адже здебільшого футболки з друком випускають великим накладом, і тут вже ні про яку індивідуальність не йдеться. Але ми знаємо як вирішити цю проблему! В нас Ви можете замовити друк будь-якого зображення чи напису навіть на одній футболці!

ЩО МИ МОЖЕМО НАДРУКУВАТИ?

1. РАСТРОВІ ЗОБРАЖЕННЯ
фотографії, повноколірні зображення, повноколірні логотипи, зображення із переходами кольорів та ін...

Такі зображення ми можемо надрукувати трома способами друку: цифровим друком для білих футболок, цифровим друком для кольорових футболок та шовкодруком.Цифровий друк на футболках застосовуєть для друку кольорових зображень в малих тиражах від 1 футболки. Основною з переваг цього друку в тому що можна надрукувати на футболці будь-яке зображення з будь-якою кількість кольорів досить швидко (від 1 до 3 робочих днів), зображення не потребує додаткового доопрацювання та підготовки до друку. Цифровий друк для кольорових футболок відрізняється від друку на білих футболках білою підкладкою яка необхідна щоб зображення було видне на темних футболках. Для цього ми друкуємо додатково білою фарбою, що трохи здорожчує вартість друку . Шовкодрук застосовується для друку великими тиражами від 50 футболок. Таким друком на футболках можна друкувати як одним так і багатьма кольорами, на білих чи кольорових футболках, якість та довговічність надрукованих футболок на висоті.

2. ВЕКТОРНІ ЗОБРАЖЕННЯ
логотипи, надписи, зображення в 1 та більше кольорів

Такі зображення ми друкуємо трома способами друку: цифровим друком для білих футболок, цифровим друком для кольорових футболок та шовкодруком.Цифровий друк на футболках застосовуєть для друку кольорових зображень в малих тиражах від 1 до 20 футболок. Основною з переваг цього друку в тому що можна надрукувати на футболці будь-яке зображення з будь-якою кількість кольорів досить швидко (від 1 до 3 робочих днів), зображення не потребує додаткового доопрацювання та підготовки до друку. Цифровий друк для кольорових футболок відрізняється від друку на білих футболках білою підкладкою яка необхідна щоб зображення було видне на темних футболках, Завдяки цьому можна друкувати білою фарбою. Шовкодрук застосовується для друку великими тиражами від 50 футболок. Таким друком на футболках можна друкувати як одним так і багатьма кольорами, на білих чи кольорових футболках, якість та довговічність надрукованих футболок на висоті.

Завдяки нашим технологіям, Ви можете не обмежувати себе у фантазії. «Львівком» використовує всі сучасні методи друку та футболках. Найпопулярнішим є цифровий друк на футболках, який завоював прихильність в наших клієнтів через свою стійкість, яскравість, та можливість друку повноколірних фотографій чи зображень від 1 шт. 100% бавовняні футболки, на які нанесли зображення за допомогою такого друку, довго зберігають яскравий та насичений колір. Їх можна прати та прасувати, не боячись, що малюнок стане тьмяним чи зітреться, однак прання слід використовувати із малим температурним режимом.

Окрім індивідуальних замовлень, ми виготовляємо й більш масовий друк. Це може бути друк невеликих партій футболок, як, наприклад, для футбольної команди. Адже якісно надрукована спортивна форма чи не найкраще згуртовує команду. Також ми виконуємо друк на футболках і для великих компаній чи корпорацій, які оригінальними, фірмовими футболками із своїм лого, або назвою, підтримують корпоративний дух, або дарують їх своїм найвідданішим та найкращим клієнтам. Друкарня «Львівком» пропонує широкий вибір футболок з натуральних матеріалів та їх велику кольорову гаму із різним видами друку, залежно від зображень, які Ви хочете нанести, та завдань, які вони мають виконувати. Ми працюємо в широкому ціновому діапазоні, і допоможемо обрати найоптимальніше співвідношення матеріалів та методів друку на футболках, які підійдуть для людей із різними фінансовими можливостями.

ЯК
ЗРОБИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ
?
3
простих кроки:
1
Оберіть розмір, кількість та колір футболок,
або натисніть
"Замовити онлайн"
2
Надішліть зображення для друку, або замовте його розробку
3
Оплатіть замовлення та отримайте його у нас в офісі або у відділенні НП
напишіть листа на office@lvivcom.net,
телефонуйте (096) 415-00-15
або натисніть
ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

ЦІНИ НА ФУТБОЛКИ

Цифровий друк (принтером для футболок). Кольорові зображення, фотографії, логотипи, растрові зображення

Білі футболки
Кольорові футболки
1 - 5 штук
255 грн
455 грн
6 - 10 штук
245 грн
450 грн

Друк плівкою (термотрансфер). Векторні зображення, логотипи, надписи, нескладні ілюстрації.

Білі футболки
Кольорові футболки
1 - 5 штук
275 грн
285 грн
6 - 10 штук
265 грн
275 грн

Шовкодрук (друк фарбою). Великі тиражі, одноколірні та повноколірні зображення.

Білі футболки
Кольорові футболки
30 штук
235 грн
245 грн
50 штук
215 грн
225 грн
100 штук
195 грн
205 грн

КОЛЬОРИ ФУТБОЛОК

WH
white

BK
black

GF
graphite

ZN
zinc

GM
gr. melange

AS
ash melange

NY
navy

DN
denim

SB
steel blue

RB
royal blue

AZ
azzure

AQ
aqua

SK
sky blue

TU
turquise

IB
ice blue

MG
might green

FG
forest greeen

BG
bottle green

KH
khaki olive

AG
amazonia gr.

AR
army

KG
kelly green

LM
lime

PT
pistachio

RD
red

WR
warm red

CR
canary red

BC
brick

OR
orange

TG
tangerine

PH
peach

MU
mustard

SY
gold

LY
light yellow

PU
purple

CA
cardinal

BU
burgundy

RP
raspberry

FU
fuchsia

PK
pink

AL
azalea

LV
lavander

CH
chokolate

BR
brown

WA
walnut

SA
sand

LS
lime stone

РОЗМІРИ ФУТБОЛОК

Чоловічі
XS
S
M
L
XL
XXL
XXL
ширина, см
48
51
53,5
56
58
61
66
Довжина, см
68
70
72
74
76
78
82
Жіночі
S
M
L
XL
XXL
ширина, см
42
44
46
48
50
Довжина, см
60
62
64
66
68
Дитячі
вік
3/4
5/6
7/8
9/11
12/14
ширина, см
32
35,5
38
41
43,5
Довжина, см
44
49
52,5
58
61
КОНТАКТИ:

м. Львів, вул. Зелена, 20
(район Шота Руставелі, у приміщенні "АТЛАС")

тел.: (096) 415-00-15
тел.: (032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net