ВІЗИТКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БУКЛЕТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФЛАЄРИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАТАЛОГИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

БЛОКНОТИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

КАЛЕНДАРІ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ГОРНЯТА

ПЕРЕГЛЯНУТИ

ФУТБОЛКИ

ПЕРЕГЛЯНУТИ

СУВЕНІРНІ МАГНІТИ

Рекламні магніти, виготовлення магнітиків, друк на магнітах

 

МАГНІТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Компанія «ЛьвівКом» охоплює два напрямки при виготовленні сувенірних магнітів:

- Для комерційної діяльності (корпоративні, рекламні, магніти із зображенням логотипу або торгової марки);

- У вигляді сувенірної продукції (тематичні, подарункові, індивідуальні).

Вашій увазі пропонуються: магніти з вінілу (основою такого магніту є намагнічений вініл, на який наносять кольорове зображення. При цьому форма і розмір можуть бути будь-якими), магніти з акрилу (основою такого магніту є акрилова квадратна заготовка, на яку розміщується поліграфічний вкладиш із зображенням. Поверхня закривається акрилової прозорою кришечкою).

Наша компанія може запропонувати на вибір кілька типів магнітів, кожен з яких цікавий, привабливий і протягом тривалого часу буде нагадувати про Вашу компанію і про продукцію.

Магніт - це краща реклама!

magnit-druk-lvivРеклама - це головна складова успіху будь-якого бізнесу. Правильно продуманий рекламний хід може стати половиною справи. За Вами залишається тільки придумати, як все ж таки не витратитися на неї, але отримати максимальний ефект.

Плоскі магніти витіснили практично всі рекламні сувеніри. На сьогоднішній день вінілові магніти - це престижний аксесуар будь-якої компанії. Це гідний варіант просування товару або послуги, рекламної інформації.

Поширювати магніти можна як завгодно: роздача магнітів на вулиці, вручення рекламного магніту при купівлі певного товару, магніт як приємний вкладиш в упаковці з товаром.

Більшість людей звикли розміщувати привабливі магніти у себе вдома на холодильнику або інших металевий поверхнях, і це великий плюс для тих, хто хоче просунути свій бренд. Магніт завжди перед очима і тому інформація підневільно постійно перебувати перед очима. Людина не замислюючись запам'ятовує її і потім при відповідному випадку згадує і користується.

Рекламний магніт - це недорогий засіб реклами. Варто один раз вкласти гроші і потім вони все зроблять за Вас. Магніти часто передаровують, що дозволить дізнатися про Вас великої аудиторії потенційних споживачів.

Яскраві, барвисті магніти можуть бути приємним презентом, який можуть передаровуватимемо людям в інших країнах, тому коло споживачів зросте. Магніти завжди будуть привабливі. Гарний цікавий рекламний магніт людина завжди захоче взяти додому, до того ж якщо правильно розташувати на ньому рекламу, то вона не залишиться без уваги.

Дуже корисними стануть магніти з блокнотами для запису, листки в яких будуть також містити інформацію. На таких листочках дуже зручно писати записки або списки продуктів, відповідно Ваш товар завжди буде перед очима.

Залежно від того яку інформацію Ви хочете розмістити на магніті варто продумати і його форму так що б це було легко прочитати.

Красиві об'ємні малюнки, цікаві форми все це можна продумати до дрібниць. При замовленні магнітів Ви можете надати нам свої ескізи або ж ми зможемо підібрати і продумати дизайн для Вас.

Вінілові або плоскі магніти можуть бути довільною або квадратної форми. Правильна форма - це прямокутник або квадрат. Можливо виробництво магнітів такої форми, але з закругленими кутами. Перевагою виготовлення такого роду магнітів - невисока вартість і короткі терміни.

Зазначимо, що магніти довільної форми привертають значно більше уваги. Так як вони незвичайні й цікаві.

Хочете зробити відмінну рекламну компанію при цьому не витрачаючи величезних грошей, тоді вінілові магніти це те що потрібно. Такий спосіб реклами буде ефективний, можете і не сумніватися.

Компанія «ЛьвівКом» займається виробництвом магнітів під замовлення. Ми можемо виготовити магніти різних форм, розмірів, інформаційної наповненості. Ми гарантуємо якість своєї продукції, так як працюємо тільки з якісними матеріалами та новітнім обладнанням.

Ми цінуємо кожного клієнта і тому намагаємося виконати замовлення як можна швидше.

візитки

 

 

Візитки (бізнес картки, business card) - це набагато більше, ніж шматочок друкованого паперу. Для ділового Львів`янина чи Львів`янки - візитка це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя.
Візитна картка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником. Візитку потрібно виготовляти так, щоб викликати позитивні емоції у того, хто на неї дивиться. Тому друк візиток відіграє важливу роль у просуванні Вашого бізнесу у Львові.

детальніше...

Папки МЕНЮ

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню - це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.

Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу.

Вартість виготовлення меню складає
від 30 грн.

детальніше...

флаєри

Флаєр - невелика рекламна листівка, як правило, дає право на знижку, або несе в собі повідомлення про акцію.

Флаєри зазвичай роблять у яскравих соковитих кольорах, щоб привернути увагу. Використовують флаєри в основному як роздатковий матеріал у різних рекламних і промо акціях. Нерідко флаєр є своєрідним безкоштовним пропуском, запрошенням або навіть вхідним квитком на будь-який захід. І на відміну від запрошень, зазвичай персоналізованих, флаєром може скористатися будь-яка людина.

детальніше...

оперативна поліграфія

Цифровий друк у Львові на сьогоднішній день найбільш популярний в поліграфії серед сучасних методів друку. Цифровий друк дозволяє друкувати плакати, буклети, флаєри, візитки та інший кольоровий друк А3 формату. безпосередньо з комп'ютера і не вимагає ніяких додаткових процесів додрукарської підготовки. Цифровий друк дає можливість виготовити друковану продукцію менш ніж 24 год. 

детальніше...

Наші клієнти:

 • Klientu01
 • Klientu02
 • Klientu03
 • Klientu04
 • Klientu05
 • Klientu06
 • Klientu07
 • Klientu08
 • Klientu09
 • Klientu10
 • Klientu11
 • Klientu12
 • Klientu13
 • Klientu14
 • Klientu15
 • Klientu17
 • Klientu18
 • Klientu19
 • Klientu20
Наша адреса: м. Львів, вул. Зелена,20

(096) 415-00-15

(032) 253-68-03

e-mail: office@lvivcom.net

Переглянути більшу мапу

сайт розроблено веб відділом -  "Львівком"
на платформі Joomla 2011