Увага. У звязку з COVID-19 ми виконуємо безкоштовну доставку у відділення Нової пошти при замовленні від 500 грн. Зустріч чи отримання продукції в нашому офісі за попереднім узгодженням.

РОЗРОБКА
ЛОГОТИПУ

дизайн, брендбук, фірмовий стиль…


дизайн


футболки


блокноти


горнята


візитки


логотипи


буклети


календарі


меню


банери

РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ

дизайн, брендінг, розробка фірмового стилю…

Логотип – надзвичайно важливий елемент кожної компанії. Логотип повинен відображати вид діяльністі, бути стильним, добре запам’ятовуватись, виділяти ваш бренд, та створити позитивну асоціацію із вашим бізнесом. Завдяки ретельно продуманому та ефектному логотипу, ваша компанія виділиться серед безлічі конкурентів та стане більш впізнаваною серед клієнтів, оскільки сформує позитивний образ та допоможе закріпитися на ринку.

Ми розробляємо логотипи керуючись наступними критеріями:
– логотип не повинен бути буденним чи нудним
– логотип повинен бути стильним та яскравим
– логотип має викликати інтерес та врізатися в пам’ять
– логотип має відображати вид вашої діяльності
Під час створення логотипу, ми враховуємо майбутній імідж компанії на ринку, стиль конкурентів, та найголовніше, враження, які Ви хочете справити на клієнтів.

На початку століття німецький фізик Альберт Ейнштейн довів, що нічого не може бути швидшим за швидкість світла. Це означає, що перш ніж ми починаємо чути, думати, читати, тобто усвідомлювати, – ми бачимо. Перший погляд на будь-що у нашому житті, значною мірою визначає наше подальше ставлення до цього. Саме через це дизайн відіграє вагому роль, особливо коли йдеться про зовнішню рекламу, чи поліграфічну продукцію. Найголовніше завдання якісного дизайну – привернути увагу. Зовнішня реклама яка її не привертає, нічого не продасть, візитка, яка схожа на мільйон інших, не призведе до розширення Ваших контактів, навіть звичайний сувенір, не принесе приємних емоцій, якщо його дизайн не буде оригінальним. Тому у своїй роботі ми уникаємо сірості та заїжджених стандартів, працюючи з «Львівком», ви можете сміливо забути про кліше чи «формулу успіху» хорошого дизайну – її просто не існує. Наріжний камінь розробки дизайну в нашій фірмі – креатив. Наше завдання – не тільки привернути увагу, але й змусити запам’ятати та впізнавати дизайн, який ми створили. Адже у будь-якому бізнесі впізнаваність – невід’ємна частина успіху, і саме дизайн має її забезпечити. Залежно від поставлених цілей, «Львівком» розробляє всі основні види дизайну, які можна знайти у Львові на сьогоднішній день.

ЯК

ЗРОБИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ

?

3

ПРОСТИХ КРОКИ:

1

Надішліть замовлення листом на пошту або натисніть кнопку
"Замовити онлайн"

2

Прикріпіть зображення для друку, або замовте його розробку 

3

Оплатіть замовлення та отримайте його у нас в офісі або у відділенні НП

надсилайте листи на office@lvivcom.net
телефонуйте (096) 415-00-15
або натисніть

ЦІКАВІ ПРОПОЗИЦІЇ

   
Візитки
 – для ділового Львів`янина чи Львів`янки це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя. Візитка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником.

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з обличчям закладу. Меню характеризує стиль, а також якість обслуговування. Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту швидко розібратися у всій різноманітності страв.

Друк на футболках. Ми використовуємо усі методи друку та футболках. Найпопулярнішим є цифровий друк на футболках, який завоював прихильність через свою стійкість, яскравість, та можливість друку від 1 шт.

Горнятка із фото, або логотипом компанії – це дуже популярні сувеніри, які заслужено користуються популярністю на ринку сувенірної продукції. Кружка з друком стане недорогим і корисним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам чи знайомим.