Увага. У звязку з COVID-19 ми виконуємо безкоштовну доставку у відділення Нової пошти при замовленні від 500 грн. Зустріч чи отримання продукції в нашому офісі за попереднім узгодженням.

ДРУК 
МЕНЮ

шкірзамінник, шкіра, дерево, картон


дизайн


футболки


блокноти


горнята


візитки


логотипи


буклети


календарі


меню


банери

ДРУК МЕНЮ, ЛАМІНАЦІЯ, ДИЗАЙН, ПАПКИ МЕНЮ ІЗ ШКІРЗАМІННИКА

меню із шкірзамінника та шкіри, меню на дизайнерському картоні, розробка дизайну меню

Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту не тільки швидко розібратися у всій різноманітності страв, але й вирішити, чи стане він постійним клієнтом Вашого закладу. Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з візитною карткою компанії або окремої людини. Адже меню – це обличчя вашого закладу. Воно характеризує стиль, а також якість обслуговування.

Не відностесь до виготовлення меню як до другорядного завдання, приділіть достатньо уваги і часу на його розробку і друк. Нерідко зустрічаються меню, роздруковані на звичайному чорно-білому принтері, що не дуже добре характеризує заклад, і негативно впливає на престиж. Старайтесь доповнювати страви фотографіями. Відвідувач який бачить як виглядатиме страва, зможе повністю задовільнити свої кулінарні уподобання, та залишиться задоволеним.
Що стосується виготовлення меню для бару, чи фастфуду то тут можна виділити інші пріоритети і вимоги, на відміну від меню для ресторанів. Якщо для ресторану важливо, щоб меню було красиво оформленим, то для бару та нічного клубу меню має бути перш за все міцним і практичним. Таке меню зазвичай ламінують, так як в день меню переходить з рук в руки велику кількість разів.

ПАПКИ МЕНЮ ІЗ ШКІРЗАМІННИКА

виготовлення меню із шкірзамінника, велика гама кольорів та такстур, тиснення на шкірзаміннику, різні варіанти кріплення.

Перевагою таких меню є стильний вигляд, довговічність, та можливість заміни внутрішнього наповнення у звязку із зміною цін чи страв. У папках меню виготовлених із шкірзамінника можна обрати три основних способи кріплення – кріплення на болти, на планку з кільцями та планку з болтами. В середину таких папок меню можна вставляти файлики чи надруковані внутрішні сторінки без файликів. Також можна обрати варіант виготовлення такого меню із натуральної шкіри. Часто ми поєднуємо декілька кольорів шкірзамінника чи шкіри. Нанести ваш логотип можна шовкодруком або методом гарячого тиснення.

ДРУКОВАНЕ МЕНЮ ІЗ ЛАМІНАЦІЄЮ ТА НА ДИЗАЙНЕРСЬКОМУ КАРТОНІ

друк повноколірних меню з фотографіями, індивідуальний дизайн, різні розміри та методи кріплення, захищені ламінацією.

Таке меню вигідно вирізняється тим що можна друкувати будь-який дизайн, повний колір, та можна також додавати фото страв. Меню може складатися як з одної так і багатьох сторінок. Ми використовуємо основні методи скріплення такі як на скобу, шнурівкою кільцями та болтами. Такі меню обовязково потрібно ламінувати, так як меню з ламінацією служить набагато довше та виглядає краще, ламінація захишає меню від подряпин та вологи. Також ми виготовляємо папки для меню та обкладинки із трохміліметрового товстого картону, за технологією яку використовують при виготовлення обладинок до книжок.

ЯК

ЗРОБИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ

?

3

ПРОСТИХ КРОКИ:

1

Надішліть замовлення листом на пошту або натисніть кнопку
"Замовити онлайн"

2

Прикріпіть зображення для друку, або замовте його розробку 

3

Оплатіть замовлення та отримайте його у нас в офісі або у відділенні НП

надсилайте листи на office@lvivcom.net
телефонуйте (096) 415-00-15
або натисніть

ЦІКАВІ ПРОПОЗИЦІЇ

   
Візитки
 – для ділового Львів`янина чи Львів`янки це обличчя компанії, але перш за все, це Ваше обличчя. Візитка, що залишилася у співрозмовника, створює у нього асоціацію з її власником.

Меню ресторану, бару чи клубу можна порівняти з обличчям закладу. Меню характеризує стиль, а також якість обслуговування. Акуратно, красиво і якісно виготовлене меню допоможе клієнту швидко розібратися у всій різноманітності страв.

Друк на футболках. Ми використовуємо усі методи друку та футболках. Найпопулярнішим є цифровий друк на футболках, який завоював прихильність через свою стійкість, яскравість, та можливість друку від 1 шт.

Горнятка із фото, або логотипом компанії – це дуже популярні сувеніри, які заслужено користуються популярністю на ринку сувенірної продукції. Кружка з друком стане недорогим і корисним подарунком співробітникам, клієнтам, партнерам чи знайомим.